TARLADA DA YANINIZDAYIZ.

 

Zen Plastik olarak, verimliliği artırmanın yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. Tarım alanında, ürünlerimiz ve çözümlerimizle çalışan çiftçilerin ve yüklenicilerin; verimliliğini, karlılığını artırmaya ve sürdürülebilirliğini geliştirmeye kararlıyız.

Yüksek kaliteli yemlerin depolanması ve silajı için Zen Plastik ürünlerinin kullanıcıları; değerleriniz bizim için önemli olduğu için kaliteden asla ödün vermediğimizden emin olabilirler.

Balyalar için streç film,

Ağ değiştirme filmi,

Geniş yaprak ve bahçe bitkileri için geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

 

Silaj streç film, yüksek besin değerini koruyacak şekilde yemi muhafaza etmek ve saklamak için kullanılır. Balyalar halinde silaj sayesinde hayvanlar tüm yıl boyunca kaliteli yemle beslenebilir.

Zen Plastik, hem ambalajlı hem de ambalajsız, makara başına 1500-2600 m’lik premium filmler sunar.

Makara başına daha fazla metre ile, sarma sırasında verimlilik artar, bu da girişimciler ve çiftçiler için daha yüksek karlılık ve zaman tasarrufu sağlar. Daha az nakliye ve daha iyi malzeme kullanımıyla çevresel etkiyi de azaltabiliriz.

 

ÖZELLİKLERİ:

  • Co-ex teknolojisiyle üstün dayanıklılık ve kalite sahiptir.
  • En iyi fermantasyonu sağlayabilmek için mükemmel yapışma mukavemeti vardır.
  • Hava ve nem için geliştirilmiş sızdırmazlık özelliğine sahiptir.
  • Özel UV stabilizörü ile zararlı güneş ışınlarına 12 ay dayanıklıdır.
  • Yüksek darbe, yırtılma ve delinme mukavemeti vardır.
  • %100 geri dönüştürülebilir.
  • ISO 9001 standartlarında üretilmektedir.
  • Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

 

Yüksek kaliteli silaj streç film ile birlikte manto filmi, daha kompakt ve stabil balyalarla kullanımı kolaylaştırır ve silaj kalitesini artırır. Silaj streç film ve manto filmi tek adımda açılıp çıkarılabilir. Bu, manuel işlemin otomatik bir açıcı kullanılarak en aza indirilebileceği anlamına gelir. Atık filmler daha sonra aynı atık fraksiyonunda geri dönüştürülebilir ve bu da çok fazla zaman alan çalışma tasarrufu sağlar.