AKREDİTE EDİLMİŞ LABORATUVAR GÜVENCESİ.

Darbe testi yoluyla nakliye hasarının önlenmesi

Ürünlerinizi dış etkenlerden en iyi şekilde koruyan ambalajlar ister misiniz? Bunu biz de isteriz.

Bu nedenle ambalajımızı, bilimsel olarak kabul edilmiş standartlar temelinde akredite teknoloji merkezimiz Zen Plastik’te nakliye simülasyonu kullanarak test ediyoruz. Testlerimiz nakliye sırasında hızlanma, frenleme, viraj alma, tümsekler ve yükleri kapsar. Buna, işleme sürecinde malzemeyi etkileyen etkiler de eklenmiştir.

Test prosedürümüzün diğer bir bileşeni, çeşitli iklim koşullarının simülasyonudur. Dağıtım süreciniz için en iyi paketleme ve yükleme ünitesini emniyete almak istiyorsanız veya nakliye sırasında zaten sorunlar ortaya çıktıysa bizimle konuşun. Eşyalarınızın bozulmadan ulaşması için birlikte sizin için en uygun çözümü bulacağız.

Ambalaj, içinde paketlenen ürünler kadar bireyseldir. Aynısı dağıtım kanalları için de geçerlidir. Yalnızca tüm faktörlerin uzmanlar tarafından profesyonel analizi, yalnızca ürünü korumakla kalmayıp aynı zamanda maliyet ve sürdürülebilirlik açısından da verimli olan bireysel ambalaj çözümlerinin geliştirilmesini sağlar.

Zen Plastik teknoloji merkezimiz nakliye şirketlerinin, bayilerin, uzmanların, lojistik merkezlerinin ve test enstitülerinin uzmanlığından yararlanabilir. Bu bilgi birikimini şirketinizin hizmetine sunuyoruz. Son teknoloji test teknolojilerinin yardımıyla, sizin için eksiksiz yük ve nakliye güvenliği konseptlerini değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Testlerin parametreleri, paketlenmiş mallar, paketleme süreci ve yükleme birimlerinin güvenliğinden elde edilir. Bireysel ve yasal gereklilikleri dikkate alan bu parametrelerin bir kombinasyonu, paketleme ve nakliye sırasında meydana gelebilecek belirli yükleri gösterir. Zen Plastik teknoloji merkezindeki katı bilimsel standartlara dayalı bir test, ekonomik olanın geliştirilmesi için size geçerli sonuçları ve sonuçları garanti eder. Paketleme çözümü. Sizinle birlikte paketleme ve dağıtım süreçlerinizi analiz etmeyi, simüle etmeyi ve optimize etmeyi dört gözle bekliyoruz.